Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S20 Plus od Telekom

42 000 MKD

Shitet nga: Darko Spiroski 30 Korr 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Prodhuesi
Samsung
Стакло нов, 22 месеци гаранција
црна боја
гратис футрола
Darko Spiroski
078398182
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione