Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S6 edge

250 EUR

Shitet nga: Дејан 15 Shk 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Телефонот е без никакви мани во екстра состојба, прв сопственик, добро зачуван.
Дејан
072247440
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione