Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S6 kako nov

230 EUR

Shitet nga: Deni 22 Gush 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Prodavam samsung s6 staklo socuvan so silikonska futrola, malku koristen, telefonot e kako nov , otkljucen na site mrezi
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione