Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S6 kstra cena

Shitet nga: gordan 10 Dhj 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Prodhuesi
Samsung
во акции сега Samsung Галакси S6 и Samsung S6 работ плус . цена 350 евра .New и запечатени, доаѓа со 1 година гаранција (Некој бесплатно, отклучен) достапни бои зелено Емералд, Злато Платина, White Pearl, Црна сафир, сина Topaz.All пратки се од 1 работен ден гаранција и reliability.for контакт Skype - itronicsstore . Apple iPhone 6s и Apple iPhone 6s плус .цена 400 evra New и запечатени, доаѓа со 1 година гаранција (Некој бесплатно, отклучен) достапни бои (злато, сребро, простор, сива, розова злато) .Сите пратки се од 1 работен ден гаранција и доверливост. за контакт s.k.y.p.e-- itronicsstor
gordan
Leaflet
Në fillim