Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy S II plus lte

5 000 MKD

Shitet nga: Џони 09 Gush 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Продавам Samsung Galaxy S II plus lte во одлична состојба, со внатрешна меморија од 16 GB, камера 8 mp, нова батерија, без оштетување. Телефонот е наменет за Американски пазар, потполно функционален и на мрежите во Р Македонија.
Leaflet
Në fillim