Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dron DJI Phantom 2 ver.2

850 EUR

1 200 EUR

Shitet nga: Бубе 22 Dhj 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Video kamera
Dronot e spremen za letanje pogoden za luge sto sakaat poseriozno da se zanimavaat so snimanje i fotografiranje od vozduh. Prv sopstvenik, kupen nov od Bugarija i ima dokumenti.
Domet 1200 m. so 6 original baterii.
IOSD modul za sledenje na telemetrija. Diversity monitor 7" so zastita od sonce, sirokopajasna i dolg domet antena.
Transmiter Immersion 200mW. Gimbal Zenmuse H3 3D koj nosi GoPro kamera i prenesuva slika na monitor vo realno vreme. Rezervni perki i Prop Guard
Original ranec .
Cenata e bez gopro kamera
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione