Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Elektronika | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Pri 09:22 Shitore Video kamera  ·  Shkup  ·  Karposh

Mini kameri za sport alarm kola doma biznis

1 190 MKD

11 Pri 14:25 Video kamera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Sony FDR-AX1 Digital 4K Video Camera Recorder

4 000 EUR

01 Pri 16:36 Video kamera  ·  Ohër

Action camera Akaso brave 7

9 500 MKD

31 Mar 13:30 Video kamera  ·  Shkup  ·  Centar

Video nadzor alarm sistemi videofoni domofoni

04 Mar 13:08 Video kamera  ·  Kërçovë

Se prodava kameara Sony pxw x70

1 400 EUR

26 Shk 15:28 Video kamera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Black Magic Cinema Camera 4K

3 700 EUR

18 Shk 19:07 Video kamera  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam nekoristen trinozen stativ

999 MKD

15 Shk 15:34 Video kamera  ·  Shkup  ·  Karposh

GoPro Hero 4 Silver

120 EUR Намалена цена

01 Shk 14:27 Video kamera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Snimanje i Fotografiranje so Dron Dji Air3 4K

3 600 MKD

31 Jan 10:39 Shitore Video kamera  ·  Shkup  ·  Karposh

Wifi kameri 360° spy

3 990 MKD

28 Jan 17:54 Video kamera  ·  Shkup  ·  Centar

AKCIJA!1GOD.GARANCIJA

1 700 MKD

25 Jan 06:46 Video kamera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

DJI MAVIC AIR 2 DRON

650 EUR

21 Jan 18:37 Video kamera  ·  Shkup  ·  Centar

GoPro Hero 6 Black

13 000 MKD

14 Dhj 00:24 Video kamera  ·  Gjevgjeli

Sony a7 ILCE-7

33 000 MKD

27 Nën 17:08 Video kamera  ·  Gjevgjeli  ·  Dojran

GoPro 12 Black special bundle

460 EUR

25 Nën 08:56 Video kamera  ·  Shkup

Dji Osmo mobile 3

5 000 MKD

10 Nën 12:15 Shitore Video kamera  ·  Manastir

Mini Spy Wifi camera so 32gb Micro SD

900 MKD

22 Gush 20:33 Video kamera  ·  Shkup  ·  Karposh

GoPro Hero 10 Black

20 000 MKD

22 Gush 16:24 Video kamera  ·  Shkup  ·  Karposh

GoPro Hero 10 Black

20 000 MKD

08 Gush 08:10 Video kamera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava GO Pro MAX 360 NE UKLUCENA

26 000 MKD

04 Korr 18:37 Video kamera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

GoPro Hero Session

150 EUR

01 Korr 13:16 Video kamera  ·  Shkup

GoPro Hero6 Black

10 000 MKD

31 Maj 10:41 Video kamera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

DJI Mavic 2 Pro

1 100 EUR Намалена цена

23 Maj 10:58 Shitore Video kamera  ·  Manastir

Memoriski karti micro SD Samsung 64GB 128GB

700 MKD

14 Maj 22:09 Video kamera  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava GoPro Hero 10 Black

21 000 MKD

12 Maj 16:27 Video kamera  ·  Shkup  ·  Centar

GoPro Hero 10 Black

25 000 MKD

04 Maj 14:17 Video kamera  ·  Strugë

Canon Eos 7D Mark ll

31 Mar 15:54 Video kamera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Prodavam video kamera CANON XF200

5 EUR

19 Mar 13:21 Video kamera  ·  Shkup  ·  Saraj

Nikon D7500 + AF-S DX 18+140

73 999 MKD

15 Mar 18:04 Video kamera  ·  Prilep

Se prodava GoPro 360

22 000 MKD

27 Shk 08:56 Video kamera  ·  Shkup  ·  Karposh

GoPro MAX 360

26 000 MKD Намалена цена

05 Shk 18:28 Video kamera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Kamera sony nx 5

1 EUR Намалена цена

31 Jan 10:53 Video kamera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Video kamera Sony 2000

550 EUR

27 Jan 06:32 Video kamera  ·  Shkup  ·  Karposh

Canon EOS 70D

700 EUR

16 Jan 08:05 Video kamera  ·  Gjevgjeli

Gopro Hero 2014

3 500 MKD

08 Jan 13:25 Shitore Video kamera  ·  Shkup  ·  Karposh

WiFi kamera vo sijalica

2 990 MKD

07 Jan 02:23 Video kamera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava video kamera "sony 2000"

550 EUR

02 Jan 19:57 Video kamera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Go Pro Hero10 black plus 2 baterii i full oprema

27 000 MKD

31 Dhj 20:25 Video kamera  ·  Gostivar

Kamera Sony Handycam

250 EUR Намалена цена

22 Dhj 19:44 Video kamera  ·  Ohër

profesionalna video kamera panasonin

1 650 EUR

30 Nën 16:40 Video kamera  ·  Radovisht

GoPro Hero 6 Black Edition

16 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione