Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GOLEM IZBOR NA GRADEZNA MEXANIZACIJA

Shpallja e kompanisë Shitet nga: MEMEDOVSKI KOMPANI 07 Sht 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
MINI BAGER KOMACU 2001 GO 4800 KG 5800 CASA BRZA SPOJKA 2 KORPI VO ODLICNA SOSTOJBA KOMBINIRKA JCB 3CX 2011 GO 7000 CASA VO TOP SOSTOJBA KOMBINIRKA KATEPILAR MODEL 432 E 2011 GO 7500 CASA MASINITE SE VO PERFEKTNA SOSTOJBA NUDIME POVEKE VIDOVI NA GRADEZNI MASINI
MEMEDOVSKI KOMPANI
075 431 857
Leaflet
Në fillim