Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

08 Pri 14:24
Линк
Makina ndërtimi  ·  Kërçovë

SE PRODAVA BAGER GUSENICAR SCHAEEF 6.5t

6 099 EUR

16 Pri 21:00
Линк
Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CAT 226 D

16 Pri 00:01
Линк
Makina ndërtimi  ·  Gostivar

Drobalica za otpad

1 EUR


16 Pri 21:05
Линк
Makina ndërtimi  ·  Shkup

DERRASA/PALETA DRURI PRODHIME BETONI

16 Pri 21:05
Линк
Makina ndërtimi  ·  Shkup

Mikser pump betoni COIME 31m 2003

16 Pri 21:00 Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CAT 226 D

16 Pri 20:31
Линк
Makina ndërtimi  ·  Shkup

CGM TC2 PRODHIM SHATKA GYPA ANESORE

16 Pri 20:30
Линк
Makina ndërtimi  ·  Shkup

MAKINERI SHATKA ANESORE GYPA

16 Pri 19:51 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Jcb 2cx 2008 go

16 Pri 19:45 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Komacu pc 360 mod 2018 go

16 Pri 19:23 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mercedes Aroks 2016 go

16 Pri 19:09 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Man tgs 41/44 mod 2009 go

16 Pri 00:01 Makina ndërtimi  ·  Gostivar

Drobalica za otpad

1 EUR

15 Pri 22:47 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mercedes Aktros 2010 go

15 Pri 22:38 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Valak ABG 2000 GO

15 Pri 22:18 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Man 35/430 mod 2005 go

15 Pri 22:09 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW t5 2013 go

15 Pri 13:26 Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Ilinden

Bager O&K RH 16

15 Pri 13:00
Линк
Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Petrovec

Se prodava bager Eder

13 Pri 14:57 Makina ndërtimi  ·  Manastir

Se prodava JCB 4CX 98godina vo dobra sostojva

20 EUR

10 Pri 15:39 Makina ndërtimi  ·  Shtip

MINI BAGER TAKEUCHI TB 150

22 000 EUR

08 Pri 14:24 Makina ndërtimi  ·  Kërçovë

SE PRODAVA BAGER GUSENICAR SCHAEEF 6.5t

6 099 EUR

07 Pri 11:09 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Libher 912

07 Pri 11:08 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Drobilka Jaw

07 Pri 11:06 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Se prodava

07 Pri 11:06 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Bager Case

06 Pri 19:05 Makina ndërtimi  ·  Strugë

Masini za granit mermer i priroden kamen

06 Pri 18:59 Makina ndërtimi  ·  Strugë

Primarna Drobalica Gurethyes Primar

06 Pri 18:54 Makina ndërtimi  ·  Strugë

Kofi za bageri - kova -luge per bagera

05 Pri 07:24 Makina ndërtimi  ·  Shtip

Mini bager IHI 30 G, 2.8 tona

13 800 EUR

03 Pri 21:39 Makina ndërtimi  ·  Kërçovë

Utovarna O&K L20.5

30 EUR

03 Pri 13:45 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Prilep  ·  Dollnen

Gradezni masini

03 Pri 13:43 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Prilep  ·  Dollnen

Gradezni masini Bombag 2000

03 Pri 13:42 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Prilep  ·  Dollnen

Cekani za bager

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione