Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skuter Piaggio X10

4 200 EUR

Shitet nga: dARKO 24 Dhj 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Shkup
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Piaggio
Modeli
X10
Prodavam skuter Piaggio X10 kafeav kupen od Dynamics
So 3000km
Prva registracija 2013 godina
Prv gazda ne e pagan i e vo odlicna sostojba
Cena 4200 ne e fiksna
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione