Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Shkup

Adly , 1
Aprilia , 17
Baotian , 2
BMW , 10
Can Am , 2
CPI , 2
Ducati , 6
Gilera , 1
Honda , 15
Italjet , 1
Kawasaki , 14
Keeway , 2
Kymco , 6
Lifan , 1
Linhai , 1
Motowell , 1
Piaggio , 19
Skyteam , 1
Suzuki , 15
SYM , 4
Vespa , 6
Yamaha , 24

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

30 Mar 12:11 Auto sallon Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Shkup

НОВА Yamaha X-max 300 2024

8 200 EUR

26 Mar 10:41 Sportiv  ·  Ducati  ·  Diavel  ·  Shkup

Ducati Diavel 2020

16 500 EUR

21 Mar 20:32 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Shkup

Beverly 300

5 450 EUR

24 Shk 13:56 Me katër rrota/ATV  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Shkup

Stels Guepard 850

10 800 EUR

04 Shk 01:55 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  Drug model  ·  Shkup

BMW R1200 GS LC 2019

14 300 EUR

01 Shk 11:32 Me katër rrota/ATV  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Shkup

Се продава ATV Stels 850CC

9 000 EUR

17 Nën 12:39 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Shkup

Piaggio Beverly S 300cc (1100km)

5 800 EUR

04 Nën 05:32 Skuter  ·  Yamaha  ·  t-max  ·  Shkup

YAMAHA T-MAX 500 MOZE I ZAMENA

3 200 EUR

02 Nën 13:38 Touring  ·  Honda  ·  Drug model  ·  Shkup

се продава Honda XL 1000 V Varadero

6 200 EUR

29 Tet 12:56 Të tjera  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Shkup

(Akcija) Prodavam Polovni Bicikli

1 500 MKD

28 Tet 21:40 Skuter  ·  CPI  ·  GTR  ·  Shkup

Se prodava vespa derbi 50cc 2t, pali vozi

500 EUR

20 Sht 16:55 Skuter  ·  Aprilia  ·  Atlantic  ·  Shkup

ПРОДАВАМ МОТОР АПРИЛИА!!!

400 EUR

14 Sht 01:53 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  Drug model  ·  Shkup

Scooter 150cc

500 EUR

06 Sht 02:03 Skuter  ·  Adly  ·  Drug model  ·  Shkup

E Scooter Tetovo Pali VOSI

15 000 MKD

04 Gush 16:06 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Shkup

Piaggio Beversli S300

5 400 EUR

30 Korr 19:59 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  Drug model  ·  Shkup

BMW R18 FIRS EDITION

23 000 EUR

17 Korr 22:51 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Shkup

PIAGGIO BEVERLY 350CC ABS/ASR 2020GOD

5 000 EUR

20 Maj 14:35 Chopper/Custom  ·  Shkup

Se bara Hyosung gv650

09 Maj 13:19 Chopper/Custom  ·  Harley-Davidson  ·  Sportster  ·  Shkup

Harley Davidson 1200 Seventy two

14 500 EUR

25 Pri 19:35 Të tjera  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Shkup

MASH TWOFIFTY 250

29 Nën 22:56 Auto sallon Skuter  ·  BMW  ·  S1000RR  ·  Shkup

BMW S1000RR sajla za kumplug clutch cable

1 800 MKD

25 Nën 08:20 Auto sallon Sportiv  ·  Suzuki  ·  GSX-R  ·  Shkup

HONDA YAMAHA SUZUKI KAWASAKI nitni za plastiki

21 Nën 00:07 Sportiv  ·  Can Am  ·  Spyder Roadster  ·  Shkup

Can AM Spyder Rotax 990

11 800 EUR

13 Nën 02:03 Të tjera  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Shkup

PONUDETE APN 6 DO 300e

07 Korr 11:19 Me katër rrota/ATV  ·  Linhai  ·  Drug model  ·  Shkup

Atv Linhai 400 Nov

4 800 EUR

Viti: 2021
06 Korr 17:10 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  ZX  ·  Shkup

Korist motocikl Kavasaki sportski 2020

2 900 EUR

Viti: 2020
24 Qer 16:51 Me katër rrota/ATV  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Shkup

Yamaha Jet Ski fx cruiser

5 500 EUR

Viti: 2020
02 Qer 12:15 Sportiv  ·  Ducati  ·  Diavel  ·  Shkup

Ducati Diavel 2015

12 250 EUR

Viti: 2015
02 Qer 10:41 Sportiv  ·  Ducati  ·  Diavel  ·  Shkup

Ducati Diavel 2015

12 000 EUR

Viti: 2015
14 Maj 12:17 Auto sallon Skuter  ·  Друга марка  ·  Hamachi  ·  Shkup

Hamachi Skuteri

Viti: 2021
15 Pri 01:58 Sportiv  ·  BMW  ·  S1000RR  ·  Shkup

Bmw S 1000rr

15 000 EUR

Viti: 2015
11 Pri 23:44 Auto sallon Skuter  ·  Piaggio  ·  Liberty  ·  Shkup

Piaggio Liberty 150 2009

1 299 EUR

Viti: 2009
11 Mar 06:09 Skuter  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Shkup

Vespa Yamaha Majesty 400cc

2 700 EUR

Viti: 2010
06 Shk 14:46 Skuter  ·  Suzuki  ·  Address  ·  Shkup

Skuter skoro nov so 4.000km

2 000 EUR

Viti: 2017
04 Tet 17:30 Të tjera  ·  Italjet  ·  Dragon  ·  Shkup

Motor Italjet Dragon

800 EUR

Viti: 2021
13 Sht 12:45 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  GS  ·  Shkup

BMW 1200 GS 2018

13 000 EUR

Viti: 2018
10 Sht 13:56 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Shkup

Vespa GTS 250

2 900 EUR

Viti: 2010
21 Gush 17:53 Skuter  ·  SYM  ·  SYMPHONY  ·  Shkup

SYM 200cc 2018

1 600 EUR

Viti: 2018
21 Gush 17:12 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Shkup

Honda CBR 600 2007

Viti: 2007
10 Gush 15:14 Sportiv  ·  Друга марка  ·  Hamachi  ·  Shkup

Motor Hamachi

1 000 EUR

Viti: 2020
01 Gush 11:42 Chopper/Custom  ·  Друга марка  ·  Regal Raptor  ·  Shkup

Regal Raptor 250 cc

1 000 EUR

Viti: 2009
07 Korr 17:02 Të tjera  ·  BMW  ·  R nineT  ·  Shkup

BMW R nineT

12 900 EUR

Viti: 2016
01 Korr 12:57 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  CRF  ·  Shkup

Honda CRF 450R

5 000 EUR

Viti: 2016
28 Qer 18:42 Skuter  ·  Aprilia  ·  Drug model  ·  Shkup

Aprilia Sportcity 300cc

2 100 EUR

Viti: 2012
24 Maj 18:23 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Shkup

BARAM VESPA GTS DO 3000e

Viti: 2010
17 Maj 15:10 Të tjera  ·  Kawasaki  ·  Z  ·  Shkup

Se prodava kawasaki z750

4 200 EUR

Viti: 2007
23 Pri 11:41 Auto sallon Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Shkup

EKKEN 250CC NEW MODEL 2021

1 950 EUR

Viti: 2020
27 Mar 16:05 Auto sallon Sportiv  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Shkup

Motor ALIEN MONSTER 300 new model 2021

3 490 EUR

Viti: 2020
14 Mar 07:34 Kros/Enduro  ·  Suzuki  ·  V-Strom  ·  Shkup

ZAMENA ZA ENDURO 650cc

4 300 EUR

Viti: 2010

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione