Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam Dukan vo TC Bunjakovec Evtino

120 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Goce 21 Gush 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Izdavam Dukan/ Deloven prostor vo TC Bunjakovec na 1vi sprat gleda na Partizanska (nad Viktor Sevignon)
120 evra, ima prostor za Dogovor
Informacii na 071 302 885
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione