Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 28m2 VO NOVO LISICE

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: COREX Real Estate 28 Nën 14:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se izdava deloven prostor-dukan vo n.Novo Lisice vo noviot del. zgradata vo koja e delovniot prostor e novogradba.
Delovniot prostor e so vkupna kvadratura od 28m2.

Pozicioniran e na Prizemje.

Mesecen zakup:200evra!


Sifra: 1845
Kontakt: 078 298 313 agent Dragana
[email protected]
COREX Real Estate
COREX Real Estate посредува при купопродажба и изнајмување на недвижен имот. Наша цел е сите да бидат задоволни од изборот!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate
070 858 141, 075 969 369
Në fillim