Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava dukan vo Zelezara

6 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: mare 11 Dhj 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
se izdava dukan vo naselba zelezara
Leaflet
Në fillim