Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BARAM DELOVEN PROSTOR od 100 do 160 m2

0 MKD

Kërkohet me qera nga: Ivica 08 Dhj 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Baram deloven prostor - prodavnica na nekoja od slednive lokacii

1. Vo delot od soborna crkva do simpo
- prodavnicata da izleguva na glavna ulica, da bide so izlog i da e na prizemje

2. Vo delot okolu city mall
- prodavnicata da izleguva na glavna ulica, da bide so izlog i da e na prizemje

3. Vo blizina na t.c Biser - Aerodorm ili pak vo t.c Biser
- prodavnicata da izleguva na glavna ulica, da bide so izlog i da e na prizemje
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione