Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Barame dukan na atraktivna lokacija vo Skopje

Shpallja e kompanisë Kërkohet me qera nga: RealEstatesMacedonia.com 27 Nën 11:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Kërkohet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
ITNO imame potreba od dukjan za iznajmuvanje na atraktivna i vidliva lokacija vo Skopje. Kvadraturata na prostorot moze da bide od 40- 60m2.
RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Apostol Guslarot 6 lok.1 Tregoje në hartë
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679 , 078 270170
Leaflet
Në fillim