Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dukan 16m2 vo Aerodrom

0 EUR

Shitet nga: Tome 05 Sht 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава дуќан во Аеродром ул. Кузман Ј. Питу 30/6 на мезанин, цена по договор.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione