Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven prostor na EXTRA lok.

199 EUR

Shitet nga: Drakva Skopje 01 Pri 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se izdava dukjan na glavna ulica vo Volkovo 25m2+18m2 terasa pogoden za sekakva namena.

Za polesno prebaruvanje:dukan dukjan magacinski prostor prodavnica
Drakva Skopje
075242444
Leaflet
Në fillim