Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Deloven prostor vo Gostivar

0 MKD

Shitet nga: Besar Ismaili 26 Maj 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
Kompletiran deloven prostor
So 3000m kvadrat zemjisna poversina vo avtopatot Gostivar-Tetovo..
So asfaltiran pat,pristapen na avtopat,so kompletiran dokumentacia,spremen za rabota
So 3000m kvadrat zemjisna poversina
Se izdava ili se prodava
Za poveke informacia
075604555
070326196
075215593
Besar Ismaili
075604555
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione