Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Hapsirë afariste

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Hapsirë afariste , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Hapsirë afariste | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

05 Pri 22:08 Shitore Industri dhe Puntori  ·  Ohër

Deloven objekt Imperija

04 Pri 21:26 Shitore Industri dhe Puntori  ·  Ohër

prodazba na deloven prostor

04 Pri 08:58 Shitore Industri dhe Puntori  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Hala vo Pintija 1300m2

950 000 EUR

04 Pri 08:50 Shitore Industri dhe Puntori  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Nova hala vo Kisela Voda kaj kruzniot tek

280 000 EUR

01 Pri 16:32 Industri dhe Puntori  ·  Koçan

Деловен простор, Кочани

650 EUR / muaj

26 Mar 11:09 Shitore Industri dhe Puntori  ·  Veles

Industriski objekt hala

24 Mar 11:14 Shitore Industri dhe Puntori  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se iznajmuva Industriska hala(sklad) i kancelarii

2 700 EUR / muaj

23 Mar 10:19 Industri dhe Puntori  ·  Ohër

Dеloven prostor

1 EUR / muaj

12 Mar 22:40 Industri dhe Puntori  ·  Shkup

Kancelariski i magacinski prostor proizvodni hali

06 Mar 12:55 Industri dhe Puntori  ·  Prilep

Se izdava deloven prostor vo Prilep

21 Shk 17:15 Industri dhe Puntori  ·  Kavadar

Се продава

1 MKD

18 Shk 22:17 Industri dhe Puntori  ·  Gostivar

Se izdavаat delovni prostorii vo Maleardi 7-ma Zona

2 EUR / muaj

12 Shk 15:35 Industri dhe Puntori  ·  Gostivar

SHiTET OBjEKT 1256-m2 GV-TE

570 000 EUR

10 Shk 19:36 Industri dhe Puntori  ·  Shkup  ·  Centar

baram deloven prostor za pecatnica

1 MKD

07 Shk 15:01 Industri dhe Puntori  ·  Manastir

Fabrika za mineralna voda

360 000 EUR

06 Shk 21:53 Shitore Industri dhe Puntori  ·  Ohër

industriska hala prodazba

05 Shk 16:30 Industri dhe Puntori  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Deloven prostor 650m2 so plac 922m2

625 000 EUR

03 Shk 11:38 Shitore Industri dhe Puntori  ·  Vallandovë

Hala od 720m2

140 000 EUR

01 Shk 13:11 Industri dhe Puntori  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Pogon vo Staklara

180 000 EUR

21 Jan 09:50 Industri dhe Puntori  ·  Manastir

Fabrika za mineralna voda i sokovi

360 000 EUR

19 Jan 13:47 Industri dhe Puntori  ·  Gostivar

SHiTET OBjEKT 1256-m2 GV-TE

650 000 EUR

19 Jan 08:40 Shitore Industri dhe Puntori  ·  Shkup  ·  Karposh

Se iznajmuva deloven prostor vo suteren 130m2 vo Vlae

520 EUR / muaj

16 Jan 08:38 Industri dhe Puntori  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Deloven prostor 2000m2

13 Jan 19:38 Industri dhe Puntori  ·  Shkup

Fabrika za mineralna voda i sokovi vo Bitola so izvor

360 000 EUR

29 Dhj 12:35 Industri dhe Puntori  ·  Manastir

Fabrika za mineralna voda i sokovi 1500m2

360 000 EUR

23 Dhj 20:03 Industri dhe Puntori  ·  Gostivar

SE PRODAVA OBJEKT

650 000 EUR

16 Dhj 13:34 Industri dhe Puntori  ·  Kumanovë

Konstrukcija za hala

35 000 EUR

16 Dhj 13:34 Industri dhe Puntori  ·  Kumanovë

Hala konstrukcija

35 000 EUR

08 Dhj 08:50 Industri dhe Puntori  ·  Manastir

Fabrika 1500m2 za mineralna voda, sokara

360 000 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Hapsirë afariste në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Hapsirë afariste | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione