Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven prostor vo Aerodrom

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Станко 27 Qer 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Нова градба, локал бр. 6, во зградата на Дабар кај тобако два, зад бараките. Нов не наместен локал со 22 м2. Воедно се издава и паркинг простор заграден под локалот на ниво -1.
Станко
0038970222547
Në fillim