Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Hapsirë afariste

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Hapsirë afariste , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Hapsirë afariste | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 16:27
Линк
Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se izdava deloven prostor vo naselba Madzari


Sot 16:27 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se izdava deloven prostor vo naselba Madzari

Sot 14:06 Shitore Të tjera  ·  Manastir

Se izdava-se prodava

Sot 13:43 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Ченто-се изнајмува

Sot 09:27 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Deloven prostor 130m2 vo Vlae

4 EUR / muaj

Dje 12:27 Të tjera  ·  Shtip

Prodazba na deloven Prostor

Dje 09:02 Të tjera  ·  Shkup  ·  Ilinden

Се издава деловен простор

Dje 03:49 Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

БИЗНИС ЦРНИЧЕ

200 EUR / muaj

17 Pri 17:14 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Atraktiven deloven prostor 128m2 Centar Leninova

1 800 EUR / muaj

16 Pri 22:46 Të tjera  ·  Tetovë

Se izdava deloven prostor

210 EUR / muaj

12 Pri 13:32 Të tjera  ·  Manastir

Se izdava prostor na ul. Janko Paligora

230 EUR / muaj

11 Pri 16:03 Shitore Të tjera  ·  Shkup

Deloven prostor vo Centar

10 Pri 22:00 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

7m X 3m KONTEJNER KONTEJNER CONTAINER

09 Pri 15:17 Të tjera  ·  Ohër

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

2 000 EUR / muaj

08 Pri 17:56 Shitore Të tjera  ·  Gostivar  ·  Mavrovë

SE PRODAVA RESTORAN VO MAVROVo SO OBJEKT

08 Pri 17:48 Shitore Të tjera  ·  Gostivar  ·  Mavrovë

HOTEL VO MAVROVO DO SIACKIOT CENTAR

08 Pri 14:55 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Hotel zaedno so kuka na Vodno

1 800 000 EUR

04 Pri 08:48 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Delovna zgrada vo Gorce Petrov

6 EUR / muaj

03 Pri 16:24 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava deloven prostor 150m2 vo Taftalidze 1 Forca

850 EUR / muaj

02 Pri 15:59 Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Opremen deloven prostor Skopje Centar

950 EUR

02 Pri 15:46 Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava Hotel Skopje Centar

3 200 EUR / muaj

01 Pri 20:42 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava samostoen deloven objekt kaj Katolicka crkva

245 000 EUR

01 Pri 15:44 Të tjera  ·  Shkup

Fabrika za voda i sok sorabotuvame so Agenci

400 000 EUR

31 Mar 18:20 Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

СЕ ПРОДАВА ХОТЕЛ

30 Mar 00:01 Të tjera  ·  Manastir

Deloven prostor na Shirok sokak

27 Mar 20:10 Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Deloven prostor Dukjan Debar maalo

1 EUR

26 Mar 16:09 Të tjera  ·  Kavadar

Деловен простор

26 Mar 08:21 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Ekskluziven deloven prostor vo Centar

26 Mar 06:04 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR 446M2 KARPOS

1 EUR

25 Mar 15:58 Të tjera  ·  Shtip

Se izdava objekt nova gradba

25 Mar 00:03 Të tjera  ·  Tetovë

Far Polo 2007

1 800 MKD

21 Mar 23:29 Shitore Të tjera  ·  Shkup

Magacin Warenhouse

220 EUR / muaj

21 Mar 16:20 Shitore Të tjera  ·  Manastir

САВИЌ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

1 000 EUR / muaj

21 Mar 09:29 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

SE PRODAVA DELOVEN OBJEKT VO AVTOKOMANDA

850 000 EUR

19 Mar 16:21 Të tjera  ·  Strugë

Deloven prostor

19 Mar 14:14 Të tjera  ·  Shkup  ·  Ilinden

Se iznajmuva deloven objekt

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Hapsirë afariste në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Hapsirë afariste | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione