Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven prostor

Jepet me qera nga: Blagoja 20 Qer 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Të tjera
Se izdava deloven prostor za ugostitelska dejnost na Boemska 1 Skopje
Blagoja
077976911
Leaflet
Në fillim