Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Deloven prostor vo Centar

Jepet me qera nga: Gjorgji Sazdov 11 Dhj 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Se izdava deloven proctor vo strog Centar na Skopje.
Gjorgji Sazdov
070257921
Leaflet
Në fillim