Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven prostor 25m2 vo Centar

0 MKD

Jepet me qera nga: владимир 08 Dhj 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Се издав деловен простор во центар на ул. орце николов бр. 101 лок.2 до Џубокс спроти боемска улица високо приземје.
владимир
070236979
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione