Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven prostor

Shitet nga: Vera 01 Pri 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Koçan
Hapësirat
Zyra
Се издава спрат од куќа во центар на Кочани, веднаш до плоштадот погоден за канцеларии и деловен простор. Опремен со бироа и столици, кујна, тоалет и тераса.
Leaflet
Në fillim