Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Koçan

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Koçan , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Koçan ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

13 Pri 07:03
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Koçan

Passat B8 Variant 2.0 150ks 07/2016

12 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 17:01 Vetura  ·  Maserati  ·  Levante  ·  Koçan

Maserati Levante

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:43
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Koçan

BMW 5 E61 525D Touring

4 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:17 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  18.440  ·  Koçan

Se prodava

23 500 EUR

13 Pri 07:03
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Koçan

Passat B8 Variant 2.0 150ks 07/2016

12 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 13:07 Shtëpi  ·  Koçan  ·  Çeshinovo-Oblashevës

Продажба на куќа

Numri i dhomave: 4
11 Pri 13:10 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Koçan

Se baraat investitori

50 EUR

11 Pri 12:05 Auto sallon Vetura  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Koçan

VOLVO XC40 2.0 D3 150HP GEARTRONIC AUTOMATIC

25 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 09:07 Banesa  ·  Koçan

Se prodava stan vo Kocani - 88м2

76 400 EUR

Numri i dhomave: 3,5
09 Pri 16:32
Линк
Vetura  ·  Fiat  ·  Qubo  ·  Koçan

Se prodava Fiat Qubo vo odlicna sostojba

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 14:45 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Koçan  ·  Kamenicë

AUDI BANDAZI R17 + LETNI GUMI MICHELIN PRIMACY 4+

550 EUR

09 Pri 10:54 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Koçan

AUDI A5 Sportback 2.7 TDI 190 KS S-LINE

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 22:13
Линк
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Koçan

Mercedes E 220 CDI

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 11:11 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  Друг модел  ·  Koçan

BMW X2 sDrive 18i 1.5 140hp lounge

21 700 EUR Намалена цена

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Pri 11:10 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Koçan

Volkswagen Passat Variant 2.0tdi 150hp dsg automatic

21 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 11:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Koçan

Volkswagen Passat Variant 1.6tdi 120hp bmt dsg automatic

15 400 EUR Намалена цена

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Pri 05:16 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Koçan  ·  Çeshinovo-Oblashevës

Патики Airforce1

2 000 MKD

04 Pri 05:15
Линк
Vetura  ·  Honda  ·  Accord  ·  Koçan

Хонда Акорд

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Pri 08:29
Линк
Vetura  ·  Honda  ·  Accord  ·  Koçan

Хонда Акорд

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Pri 17:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Fox  ·  Koçan  ·  Zërnoc

Se prodava Volkwagen fox 1.4 TDI

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 10:34 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Koçan

AUDI A6 3,0TDI 204HP AUTOMATIC

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 10:10 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Koçan

Aluminski gelenderi ogradi i parapeti

80 EUR

02 Pri 09:39 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Koçan

BMW 3 F30 2.0 D 116HP BUSINESS

15 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Pri 09:31 Auto sallon Vetura  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Koçan

VOLVO XC40 2.0 D3 150HP GEARTRONIC AUTOMATIC

25 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Pri 16:32 Hapsirë afariste  ·  Industri dhe Puntori  ·  Koçan

Деловен простор, Кочани

650 EUR / muaj

01 Pri 03:01 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Друга марка  ·  Hamachi  ·  Koçan

Hamachi Tekken 250cc

1 800 EUR

30 Mar 17:04 Shtëpi  ·  Koçan

СЕ ПРОДАВА КУЌА

92 000 EUR

Numri i dhomave: 8
28 Mar 21:07 Banesa  ·  Koçan

Sobi studio apartmani

Numri i dhomave: > 10
28 Mar 12:10 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Koçan

VW Passat comfortline 1.4tsi 150hp dsg business automatic

20 800 EUR Намалена цена

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Mar 12:01 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Koçan

Nissan qashqai crossover 1.5dci 110hp business edition

15 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 11:59 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Koçan

Nissan Qashqai crossover 1.5dci 110hp

16 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Mar 11:56 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Koçan

Audi A6 2.0tdi 204hp S-tronic automatic

40 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 11:07 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Koçan

Peugeot 5008 1.5bluehdi 130hp 7 sedista

17 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 11:00 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Koçan

Nissan Qashqai Crossover 1.6 dci 130hp automatic

18 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Mar 10:59 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Koçan

Nissan Qashqai Acenta 1.6 dci 130hp

17 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Mar 23:48 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Koçan

MALTEZERCE

230 EUR

25 Mar 12:03 Banesa  ·  Koçan

SE PRODAVA STAN VO CENTAR NA KOCANI

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
25 Mar 00:05 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Koçan

Bandazi 17ki, Gumi

19 Mar 17:30 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Koçan

СЕ ПРОДАВА Шевролет Авео

2 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Koçan nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione