Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Makineri per profilin e roletave per garazhe

Shitet nga: Ismet Rakipllari 24 Nën 02:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes makineri per prodhimin e profilave te qepenit me llamarine te galvanizuar. Spesori i llamarines nga 0.4mm deri ne 0.9mm. Gjeresia e profilit aks ne aks 10.5cm, jashte per jashte 11.5cm. Makineria e ben profilin edhe me vrima. Makineria eshte prodhim kinez. Eshte bere me porosi. E re, ka prodhuar vetem sa eshte bere koalidimi. Pjese e makinerise eshte edhe presa qe ben vrimat dhe kompresori. Ka dy kompjutera me ekran me prekje. Mund te shihet duke punuar. Ka dhe nje prese tjeter me presion vaji per te bere shpime te ndryshme ne profil. Shitet per arsye te nderrimit te profilit te punes. Ndodhet ne Pogradec. Per sqarime te tjera ne cel ose whatsapp ose viber. Cmimi diskutohet ne telefon ose ne takim. Cel +355697352500
Ismet Rakipllari
+355697352500
Leaflet
Në fillim