Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Makina dhe Inventarë | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina dhe Inventarë , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

22 Pri 09:03 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Digitalni vagi od 40 150 300 500kg

1 300 MKD Намалена цена

20 Pri 11:44 Shitore Për restorane dhe kafene  ·  Shkup

Salater frizider ladilnik

999 EUR

20 Pri 11:43 Shitore Për restorane dhe kafene  ·  Shkup

Inox rosfraj masa

270 EUR

20 Pri 11:43 Shitore Për restorane dhe kafene  ·  Shkup

Staklena vitrina ladilnik

1 290 EUR

19 Pri 05:44 Shitore Makina dhe vegla industriale  ·  Shkup

Bormasina ger cirkular hilta bansek cirkular stubna brusalka

5 700 MKD

18 Pri 08:34 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Digitalni vagi od 40 150 300 500kg

1 300 MKD

13 Pri 10:48 Shitore Të tjera  ·  Shkup

Retro telefonska govornica telephone box

399 EUR

13 Pri 10:48 Shitore Për restorane dhe kafene  ·  Shkup

WILO pump HIDREINLIFT 32

14 900 MKD

13 Pri 10:48 Shitore Paisje për mjeksi  ·  Shkup

KESI CELOFAN CELLOPHANE

13 Pri 10:47 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Stalaza Rafteve

13 Pri 10:47 Shitore Për restorane dhe kafene  ·  Shkup

Vitrina ladilnik frizider

1 199 EUR

13 Pri 10:46 Shitore Për restorane dhe kafene  ·  Shkup

Kujnska cesma tus baterija

15 999 MKD

06 Pri 12:27 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Vitrina frizider

2 890 EUR

05 Pri 16:19 Të tjera  ·  Shkup

NOV SET ZA MOBILNA PRODAZBA vo odlicna sostojba!

26 000 MKD

04 Pri 19:15 Për parukeri / kozmetikë  ·  Shkup

KABINA SO INFRARED

600 EUR

04 Pri 18:51 Shitore Për restorane dhe kafene  ·  Shkup

Ice cube machine ledomat

299 EUR

04 Pri 18:51 Shitore Për restorane dhe kafene  ·  Shkup

Toster

555 EUR

04 Pri 18:50 Shitore Për restorane dhe kafene  ·  Shkup

Hotel kolicka za postelnina

13 999 MKD

04 Pri 18:50 Shitore Për restorane dhe kafene  ·  Shkup

Teknaline frizider vitrina

2 990 EUR

04 Pri 07:53 Shitore Të tjera  ·  Shkup

Lavaman sadoper Inox

04 Pri 07:53 Shitore Për restorane dhe kafene  ·  Shkup

Рefrigerated salad pizza counter

1 499 EUR

04 Pri 07:52 Shitore Të tjera  ·  Shkup

Podium Skenë Podium scena bina

17 900 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina dhe Inventarë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione