Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara rabota za chuvanje na stari lica

Kërkohet punë nga: Gordana 17 Qer 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Vredna chesna zhena so dolgogodisno iskustvo vo chuvanje na stari licA,bara da chuva stari lica, za preku den ili za navecher. Javete se da se dogovorime. Kontakt 078392288 Gordana
Gordana
078392288
Në fillim