Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Punë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Punë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Pri 07:36
Линк
Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup

SE BARA HIGIENICARKI


13 Pri 22:48 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Higienicarka

13 Pri 10:33 Shitore Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara higienicarka cistacka

30 000 MKD

12 Pri 07:36 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup

SE BARA HIGIENICARKI

05 Pri 11:29 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Centar

POZAJMICI

04 Pri 05:12
Линк
Shitore Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Karposh

Higienichar

02 Pri 14:59 Shitore Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup

Negovatel / ka za 24h

30 Mar 22:46 Shitore Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Butel

Se baraat sobarki

29 Mar 08:10 Shitore Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup

SOBARKA ZA CENTAR NA SKOPJE

26 Mar 20:42 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup

Негователка со 24 часа

26 Mar 20:35 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup

Негователка со 8 работни часа

26 Mar 20:27 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup

Негователка со 8 работни часа

26 Mar 10:56 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Higenicar/ki

25 Mar 00:04 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Centar

Nega na stari lica

24 Mar 20:03 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup

Se baraat higienicarki

22 Mar 14:00 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Higenicar/ki

22 Mar 12:27 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se bara zena za cuvanje na staro lice

20 Mar 10:02 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se baraat higienicarki

16 Mar 16:30 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Karposh

Se bara rabotnik

16 Mar 00:54 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Centar

SOBARKA-HIGIENICARKA POLA RABOTNO VREME

15 Mar 10:49 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Karposh

Se bara rabotnik

13 Mar 18:54 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup

Higenicar/ki

12 Mar 14:44 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se bara negovatelka so 8 casa rabotno vreme

11 Mar 09:05 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Baram neguvatel-ka i pomos po doma

06 Mar 09:03 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup

Негователка со 8 часа

06 Mar 09:03 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup

Негователка со 24 часа

27 Shk 15:06 Shitore Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Negovatel/ka

23 Shk 15:38 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se bara zena za rabota

18 Shk 11:05 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Centar

Hemisko

16 Shk 08:14 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Baram kukna pomosnicka

1 MKD

12 Shk 15:53 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Негователка со 24 часа

12 Shk 15:46 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Centar

Негователка со 6 часа

12 Shk 15:37 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup

Куќна помошничка

09 Shk 09:40 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Higenicar/ki

08 Shk 19:56 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Centar

Vrsenje domasni raboti i nega

02 Shk 20:56 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shtip

Higienicari

30 Jan 14:13 Kujdes dhe Pastrim  ·  Prilep

cistejne na stanovi kuki

27 Jan 09:38 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Aerodrom

se bara cistacka za vlez vo zgrada

21 Jan 20:57 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup

Нега на стари лица

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Punë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione