Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DIJAMANT93 IMA POTREBA OD SOFER

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: DIJAMANT 93 01 Pri 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Firmata Dijamant 93 Skopje koja se naoga vo kompleks Gazela ima potreba od magacioner - rabotnik za spremanje roba po naracki .
zaenteresiranite da pratat CV na [email protected]
DIJAMANT 93
Leaflet
Në fillim