Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara vozac

Ofrohet punë nga: gabi 09 Gush 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Imame potreba od upravuvac na kamion FAP so grajfer

info na tel 079/399-271
Leaflet
Në fillim