Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Чувам мали деца

0 MKD

Shitet nga: Лена 03 Tet 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Чувам мали деца од 8 до 16 или од 9 до 17 часот, од понеделник до петок. Цена по договор.

Телефонски број: 075/252-173
Име:Лена
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione