Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Punë dhe biznes | Shërbime

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shërbime , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Shërbime | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

15 Pri 19:31 Shitore Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup

Najpovolno generalno cistenje stanovi

2 400 MKD

14 Mar 09:33 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Karposh

Hemisko cistenje

19 Shk 14:33 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Centar

Cistenje podrumi garazi dvorovi

14 Shk 13:12 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Manastir

Celosno cistenje so kirbi

1 MKD

12 Shk 18:22 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup

Cistenje 2000

07 Shk 18:17 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Cistenje stakla

04 Shk 15:50 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Karposh

Барам лице за нега

26 Jan 22:33 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup

Cistenje i odrzuvanje higiena

26 Jan 22:29 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup

Cistenje

23 Jan 10:08 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup

Super Clean Service Rainbow

17 Jan 13:38 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Centar

Masinsko cistenje I odrzuvanje delovni prostorii

9 999 MKD

16 Jan 09:59 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Karposh

Се бара жена за одржување на стан

11 Jan 19:24 Shitore Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup

Masinsko perenje tepisi

80 MKD

17 Dhj 06:15 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Centar

Nega na stari lica

11 Dhj 19:07 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup

Cistenje

08 Dhj 17:06 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Karposh

Opomena

01 Dhj 14:41 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Karposh

Cistenje podrumi dvorovi garazi

29 Nën 14:12 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup

Cistenje podrumi garazi sut prevoz

29 Nën 14:09 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Cistenje podrumi garazi sut prevoz

26 Nën 21:51 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Hemisko cistenje na tapaciran mebel

500 MKD

21 Nën 12:05 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Centar

Барам куќна помошничка

16 Nën 11:33 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup

CISTENJE PODRUMI

16 Nën 11:30 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Karposh

Cistenje garazi podrumi sut

16 Nën 11:27 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Centar

Cistenje podrumi sut otpad

17 Tet 00:41 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Aerodrom

HEMISKO CISTENJE NA SEKAKOV VID MEBEL

15 Sht 08:22 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup

Cistenje na stanovi kuki i delovni objekti

11 Sht 12:05 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Одржување на домот

1 200 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shërbime në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Shërbime | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione