Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vrsam Transport

800 MKD

Shitet nga: Rade 17 Shk 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Vrsime sekakov vid na prevoz, transport niz Skopje i R.M. so i bez rabotnici, cena po dogovor, selidbi, mebel, bela tehnika, pokuknina, muzicki instrumenti, sut vo vreki, stari raboti i slicno, rabotime i za vikend.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione