Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Shërbime | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shërbime , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Shërbime | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

28 Shk 10:22
Линк
Pregatitje të artikujve  ·  Shkup

Izrabotka na trudovi

Sot 12:50
Линк
Shitore Të tjera  ·  Shkup

Pozajmici so vozila i nedviznost

10 000 EUR


Sot 12:50
Линк
Shitore Të tjera  ·  Shkup

Pozajmici so vozila i nedviznost

10 000 EUR

Sot 10:35 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Secenje armiran beton asfalt

Dje 18:27 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Часови по македонски јазик

28 Shk 19:51 Për dasma  ·  Shkup

Svecena dekoracija za sekakov vid proslavi

1 EUR

28 Shk 10:22 Pregatitje të artikujve  ·  Shkup

Izrabotka na trudovi

28 Shk 08:22 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Rusenje zidovi plocki frlanje sur

28 Shk 07:52 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Stiropor fasadi so vrven kvalitet izvedba od gips i knauf

27 Shk 23:01 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Montana I servis na pvc prozorci

27 Shk 18:54 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Montaza na gips karton gletovanje molerisuvanje ceni solidni

27 Shk 16:50 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Часови по грчки јазик

27 Shk 15:40 Të tjera  ·  Shkup

Креирање на постери во рамка

1 500 MKD

27 Shk 14:50 Të tjera  ·  Shkup

Rusenje dzidovi / Frlanje otpad / Selenje / Renoviranje

1 MKD

27 Shk 01:19 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Elektricar so iskustvo

26 Shk 20:58 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Gips karton moleraj i termo fasadi

26 Shk 18:26 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Часови по македонски јазик

26 Shk 13:25 Shitore Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Izvedba na gips karton

25 Shk 15:32 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Majstor za lepenje na plocki iinstalacia na vodovod

24 Shk 12:14 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Stiropor fasadi so vrven kvalitet

22 Shk 12:15 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Stiroporni fasadi so vrven kvalitet i povolni ceni

19 Shk 14:23 Shitore Të tjera  ·  Shkup

Ovlasten procenitel

19 Shk 08:35
Линк
Të tjera  ·  Shkup

Одвод отпушување машински

1 500 MKD

18 Shk 15:50 Shitore Të tjera  ·  Shkup

Izgradba na gradezni raboti

18 Shk 13:23 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Stiropor fasadi so vrven kvalitet i ekstra ceni

17 Shk 23:12 Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup

Селидби

17 Shk 14:31 Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup

Prevoz Transport

17 Shk 07:49 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Izvedba od gips knauf stiroporni fasadi

16 Shk 14:55 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Vodomonter vodoinstalater vodovodzija

16 Shk 14:46 Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup

Transport prevoz selidbi

15 Shk 12:03 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Stiroporni fasadi so vrven kvalitet

14 Shk 08:52 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Stiropor fasadi so vrven kvalitet

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shërbime në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shërbime | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione