Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Elektricar na povik

Shitet nga: elektrotehnicar elektricar 27 Nën 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Popravka na site elektro uredikontaktori sklopki vremenski relei relilja elektricni kotlilja termostat elektro motor krajni kontakti industriski masini motori kompresori pneumatika elektronika parno na struja grejac stepenicno svetlo
popravka i otklonuvalje na defekti na industriski masini frekfentni regulatori tajmeri prekinuvaci
bimetali kondenzatori aparat koncar trafo semiralje i povrzuvalje elektro ormarielektrotehnicar elektricar
076484996
Leaflet
Në fillim