Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Punë dhe biznes | Shërbime

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shërbime , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Shërbime | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

24 Nën 16:46
Линк
Shitore Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Parking za velosipedi

Dje 21:53
Линк
Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Ilinden

Gips karton, moleraj, fasadi

7 EUR

Dje 13:18
Линк
Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Elektricar

1 000 MKD


Sot 13:16 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Izrabotka na Stiroporni fasadi so vrven kvalitet

Sot 10:33 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Материјали за нокти

20 000 MKD

Sot 09:40 Shitore Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Izrabotka na fasada

Sot 09:40 Shitore Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Izrabotka na fasadi

Sot 02:12 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Elektricar so iskustvo

Dje 21:53
Линк
Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Ilinden

Gips karton, moleraj, fasadi

7 EUR

Dje 13:18
Линк
Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Elektricar

1 000 MKD

Dje 00:30 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Izrabotka kosulica iborcuk

20 Pri 21:47 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Butel

Parketarski uslugi

20 Pri 21:06 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

PARKETAR BOBAN

20 Pri 17:03 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Stiropor fasadi so vrven kvalitet i ekstra ceni

20 Pri 13:16 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Електричар / Elektricar

20 Pri 12:05 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Centar

Haus majstor

20 Pri 09:32 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Montaza na gips karton gletovanje molerisuvanje ceni solidni

20 Pri 09:18 Zejtarë/Artizanate  ·  Manastir

Plockar lepenje plocki

20 Pri 07:41 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Karposh

Iskusen elektroinstalater elektricar

20 Pri 01:45 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

PODOVI OD GRANIT MERMER MOZAIK

19 Pri 16:14 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Krsenje rusenje secenje beton

19 Pri 11:58
Линк
Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

BUSENJE SECENJE ARMIRAN BETON 070483719

1 EUR

19 Pri 08:01 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Molero farbarski uslugi

18 Pri 13:31 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Butel

Montaza na sekakov vid mebel

18 Pri 12:04 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Stiropor fasadi so vrven kvalitet

18 Pri 02:38 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Elektricar so iskustvo

17 Pri 16:07 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

RUSENJE BUSENJE SECENJE ARMIRAN BETON

1 EUR

17 Pri 14:07 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Centar

Moler gipsar fasader

17 Pri 10:10 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Elektrika,Електро услуги

1 EUR

16 Pri 14:40 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Rusenje busenje secenje armiran beton

1 EUR

16 Pri 00:55 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

ELEKTRICAR SO ISKUSTVO

15 Pri 19:33 Zejtarë/Artizanate  ·  Manastir

Elektricar

15 Pri 13:45 Zejtarë/Artizanate  ·  Gostivar

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

50 EUR

15 Pri 13:44 Zejtarë/Artizanate  ·  Manastir

Aluminiumski ogradi parapeti

70 EUR

15 Pri 13:43 Zejtarë/Artizanate  ·  Tetovë

Aluminski ogradi parapeti gelenderi parmaka

120 EUR

15 Pri 09:50 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Stiropor fasadi so vrven kvalitet izvedba od gips i knauf

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shërbime në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Shërbime | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione