Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stolarska mehanicka presa

1 500 EUR

Shitet nga: Боби и Влатко 17 Shk 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продава столаркса механичка преса( 220Х110)
Боби и Влатко
075913118, 078377924
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione