Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Agregati novi lombardini honda kipor 1god garanci

Shitet nga: fuat 10 Shk 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
agregati novi,lombardini, honda, kipor; 1godina garancia od 1kw 2kw 4kw 6kw 10kw 25kw 50kw do 600kw imame i rezervni dellovi za site agregati
Leaflet
Në fillim