Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AGREGAT GENERATOR HONDA 2.5KW 3.5KW STATOR 12sm

9 700 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BOLE 01 Mar 09:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup

AGREGATI 1KW 2.5KW 3.5KW NOVI
DONESENI OD SWIS

STATOR DOLZINA 12SM
A NE KAKO DRUGITE 6-8SM
A NAVEDENI 5KW
(VIDI SLIKI)


OBEZBEDEN SERVIS I REZERVNI DELOVI

VNIMANIE!!!
90% OD AGREGATITE STO SE PRODAVAAT PO INTERNET SE NAVEDENI KAKO BAKARNI
A SE VSUSNOST ALUMINIUM.
GI PISHUVAAT PO NEKOLKU KILOVATI POVEKE

PR. AGREGAT 2KW NAVEDEN 6.5KW

SLOBODNO KONTAKTIRAJTE ME?
PRAKAM PO KARGO BOLE
AGREGAT HONDA 5KW TROFAZEN NOVI 9 800 МКД
BOSCH HILTA BORMASINA UBODNA PILA MADE IN GERMANY 4 500 МКД
ROTOR I STATOR ZA AGREGAT 2KW 2.5KW 3KW 3.5KW 4KW 5 200 МКД
DIGITALNI VAGI 40KG 150KG 300KG 500KG 1 300 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione