Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina za melenje kafe Elma-Troyan

0 MKD

Shitet nga: Томе 19 Qer 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
се продава машина за мелење кафе од бренд Elma-Troyan во одлична состојба со одличен мотор. За повеќе информации јавете се на 071 715 788
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione