Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Betonski armirani ogradi

20 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Beton dekor 17 Dhj 02:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodazba i montaza na betonska armirana ograda i ograda od kovano zelezo za sekakva mestopolozba vo nekolku formi i dezeni po najpovolni ceni niz cela makedonija Facebook : Beton Dekor
Beton dekor
075494422
Leaflet
Në fillim