Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Materiale për ndërtim

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Materiale për ndërtim , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Materiale për ndërtim | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

20 Shk 17:36
Линк
Materiale për ndërtim  ·  Shkup

Gradezni raboti 070792259

10 MKD

16 Shk 10:13
Линк
Shitore Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Ilinden

Euro paleti 120x80

400 MKD Намалена цена


21 Shk 23:51 Materiale për ndërtim  ·  Shkup

RUSENJE KRSENJE SECENJE BETON

21 Shk 14:23 Shitore Materiale për ndërtim  ·  Prilep  ·  Dollnen

Metalni podopiraci

21 Shk 13:57 Shitore Materiale për ndërtim  ·  Prilep  ·  Dollnen

Cirkulari za drvo

21 Shk 13:50 Shitore Materiale për ndërtim  ·  Prilep  ·  Dollnen

Eurogradba Asanoski

21 Shk 13:48 Shitore Materiale për ndërtim  ·  Prilep  ·  Dollnen

Zabici za skele

21 Shk 13:47 Shitore Materiale për ndërtim  ·  Prilep  ·  Dollnen

Metalni paleti

30 EUR

21 Shk 13:46 Shitore Materiale për ndërtim  ·  Prilep  ·  Dollnen

Gradezni masini i alati

21 Shk 13:45 Shitore Materiale për ndërtim  ·  Prilep  ·  Dollnen

Igli za vibratori

21 Shk 13:45 Shitore Materiale për ndërtim  ·  Prilep  ·  Dollnen

Gradezni masini i alati

21 Shk 13:43 Shitore Materiale për ndërtim  ·  Prilep  ·  Dollnen

Eurogradba Asanoski

21 Shk 13:38 Shitore Materiale për ndërtim  ·  Prilep  ·  Dollnen

Gradezni materijali

20 Shk 17:36
Линк
Materiale për ndërtim  ·  Shkup

Gradezni raboti 070792259

10 MKD

19 Shk 10:35 Materiale për ndërtim  ·  Shkup

Betonski stolbovi

150 MKD

18 Shk 15:40 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava nov prozor, 3 slojno staklo

280 EUR

17 Shk 16:02 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Aerodrom

parket 46m2

20 000 MKD

16 Shk 13:40 Shitore Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Gumirana pluta Inotek

16 Shk 10:13 Shitore Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Ilinden

Euro paleti 120x80

400 MKD Намалена цена

16 Shk 05:51 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Blendirana Vrata

130 EUR

15 Shk 19:07 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Centar

Slunak tampon pesok zemja prevoz

14 Shk 11:57 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Karposh

Slunak zemja tampon pesok

13 Shk 10:19 Shitore Materiale për ndërtim  ·  Kërçovë

Oplata za saluvanje

12 Shk 13:38 Shitore Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Centar

Novi oluci

12 Shk 13:36 Shitore Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Centar

Creva

12 Shk 11:39 Shitore Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Aluminiumsko skele

12 Shk 00:14 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Polovni cigli tuli brick

8 MKD

10 Shk 15:54 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Butel

Roletna Vrata Metalna

10 Shk 10:13 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Ilinden

bekaton plocki

30 Jan 20:52 Materiale për ndërtim  ·  Prilep

Metalna konstrukcija

7 500 EUR

30 Jan 20:49 Materiale për ndërtim  ·  Prilep

Metalna konstrukcija 300m2

12 000 EUR

28 Jan 13:09 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Karposh

Slunak zemja pesok tampon prevoz

21 Jan 23:30 Materiale për ndërtim  ·  Prilep

Ѓерамиди

1 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Materiale për ndërtim në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Materiale për ndërtim | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione