Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izrabotka i montaza na kovani ogradi i konstrukcii

40 EUR

Shitet nga: Eurostor 02 Tet 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Вршиме изработка и монтажа на сите видови на конструкции, ковани огради, капии, настрешници, заштити за прозори, мебел од ковано железо и друго.


Eurostor
078220394
Leaflet
Në fillim