Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLASTIFICIRAN LIM- BESPLATNA DOSTAVA

180 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Kobra-T 23 Maj 04:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Kobra-T
PLASTIFICIRAN LIM PRVA KLASA PROMOCIJA 190 МКД
POCINKOVAN LIM so PROMO ceni 160 МКД
PRVA KLASA PLASTIFICIRAN LIM AKCIJA 210 МКД
KERAMIDA LIM AKCIJA 280 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
PLASTIFICIRAN LIM SO CENA OD 180 den/m2 RAMEN MATERIJAL SO GRATIS REBROVANJE NA TRAPEZNO REBRO.
Besplatna dostava vo Skopje (gradsko podracje) so naracka nad 10.000 den.
OGRANICENI KOLICINI !!!

Naracaj preku internet:
www.kobrashop.com.mk

02/2700-801
075/220-289
075/484-353
Kobra-T
20 ГОДИНИ со ВАС!!! Пластифициран лим-одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Исклучиво ПРВА КЛАСА на лим. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Boris Trajkovski 119 Ind. Zona Pintija Tregoje në hartë
075220289
https://www.facebook.com/kobra.lim/

Internet prodavnica

Leaflet
Kobra-T
PLASTIFICIRAN LIM 180 МКД
LIM KERAMIDA TABLI NA LAGER 260 МКД
LIM KERAMIDA 270 МКД
Novogodisna akcija Pocinkuvan lim 160 МКД
Në fillim