Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Proizvodstvo i montaza na PVC i AL stolarija

0 EUR

Shitet nga: Igor 04 Sht 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Proizvodstvo,izrabotka i montaza na PVC(Spectar GB) i Alumin.(Aluminco Grece),prozorci i vrati,kako i izrabotka na site vidovi staklo.Moznost za plakanje so kompenzacija,avtomobil,stan...so 30-40% ucestvo.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione