Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ZIDNI FONTANI

0 MKD

Shitet nga: Igor 09 Mar 01:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Atraktivni i unikatni umetnichki izraboteni zidni fontani od razlichni materjali. Za prvpat vo Makedonija
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione