Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Inventar za kupatilo

6 000 MKD

Shitet nga: Oliver 15 Sht 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava inventar za vo kupatilo:
dobro socuvana kada cena 3.000 denari, bojler 1000 denari i radijator za vo kupatilo 2.000 denari
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione